[RSS]

Zdeněk Lhota
 
o mněmoje prácenadacefotoodkazykontakty

První dar z dražby od Pavla Macháčka

17.01.2012 - Eva Veselá - zhlédnutí: 1735

Dne 10. 12. 2011 se v Kulturním domě Střelnice v Hradci Králové uskutečnila beseda spojená s autogramiádou motocyklových závodníků. Pořadatelství akce se zhostil Motoklub Věčná Jízda ve spolupráci s Intermoto Racing Team .Mezi hostujícími jmény motoristického světa byly takové osobnosti jako Abája Karel Abrahám, Lukáš Pešek, Indi Michal Dokoupil, Ondřej Ježek a řada dalších.

Vedle mimořádné příležitosti k setkání s předními českými jezdci, provázené divácky poutavou debatou, se stalo příležitostí k premiérové dražbě. Jejím smyslem je postupné získání finančních prostředků, které budou použity na vyhotovení speciální trofeje ve prospěch série přírodních motocyklových závodů Czech road racing. Popis a více průběžně aktualizovaných informací k tomu naleznete v rubrice Připravujeme.

Michal Dokoupil, specialista na přírodní okruhy a patron Nadačního fondu Modrá Niké, který se stal hybnou silou, aby se danou myšlenku podařilo proměnit ve skutečnost, učinil první premiérový krok tím, že do dražby vložil vlastní tričko. Tričko, které je památkou na jeho účast v 58. ročníku legendárního závodu Macau Grand Prix 2011 v Číně.

Historicky prvním výhercem tohoto projektu se stal pan Pavel Macháček. Nadační fond tím pro uvedený projekt získal formou daru prvních 1500,- Kč. Jménem fondu panu Pavlu Macháčkovi gratulujeme k  získání trička a současně mu děkujeme, že tím podpořil první akci ve prospěch uvedeného záměru.

Eva Veselá
Tisková mluvčí Nadačního fondu

Fotografie, zdroj: www.vecnajizda.cz
(c) 2006 - 2009 - www.ZdenekLhota.cz - admin