[RSS]

Zdeněk Lhota
 
o mněmoje prácenadacefotoodkazykontakty

Nadační fond pro rok 2012 s novým patronem a cíly

21.12.2011 - Zdeněk Lhota - zhlédnutí: 1727

Nadační fond vstoupil do pátého roku svého fungování. Pátý rok se nese ve znamení změn a nových výzev. Jeho posláním je podpora pozitivních motivací. Největší změnou je přechod od širšího pojetí ke konkrétnímu projektu.

V tomto smyslu největší poctou je nová patronace v  osobnosti motocyklového sportu Michala Dokoupila, známého též pod pseudonymem „INDI#23“. INDY je považován za road racingového specialistu, který se jako jeden z mála Čechů účastní například světoznámých závodů TT na ostrovech Man. Mnohými soupeři je označován za ,,hvězdu z východu“.

Svoji bojovnost a srdce na pravém místě, zcela úctyhodným způsobem, projevil už jenom tím, že na základě několikaminutového rozhovoru souhlasil a přihlásil se k tomu, že chce vypomoci se zajišťováním cenných závodnických ,,skalpů“ (od známých a předních jezdců) v podobě doplňků závodnického vybavení, které se prohánělo po závodních okruzích. Získané předměty budou posléze vydraženy. Takto získané prostředky budou použity ve prospěch znovuožívajících tradic přírodních okruhů Czech road racingu , jejichž největší sláva sahá právě na ostrov Man. Aktuální informace k této aktivitě budou umístěny na webovém portálu www.modranike.cz

Důvod k tomu všemu je jednoduchý. Ne každý se může postavit na start MS. Velké výsledky ovšem vždy vznikaly na širokých základech. A toto je příležitost! Dílčím a obdobným způsobem by Nadační fond Modrá Niké rád vstoupil i do oblasti kultury. K naplnění nových cílů potřebujeme však i kousek pomyslného sportovního štěstí.
(c) 2006 - 2009 - www.ZdenekLhota.cz - admin